pivtsiny@gmail.com

Бонкарта

Програма лояльності «Бонкарта»

 

Вітаємо, Ви стали учасником бонусної програми «Бонкарта» - програму вигідних покупок для постійних покупців! За кожну витрачену гривню Ви накопичуєте бонусні бали на наступні покупки в мережі «Півціни на все».

 

1 грн = 2 бонуси = 2 коп

 

Спеціальні пропозиції для учасників «Бонкарта»:

- Подвоєні бонуси в День Народження (5 днів до і 5 днів після);

- Подвоєні бонуси за покупку від 200 грн;

- Більше бонусних балів при покупці окремих товарів;

- Персональні пропозиції за Вашими інтересами;

- Можливість дізнаватися першими про акційні пропозиції і новини;

- Додаткові переваги при користуванні інтернет-магазином «Півціни на все».

 

 

 

Умови і додаткова інформація

 

Щоб стати учасником «БонКарта»:

 1. Зробіть покупку товарів в магазинах «Півціни на Все» на суму від 77 грн одним чеком або придбайте карту за 5 грн т.ч. ПДВ) та отримайте анкету учасника «Банкарта».
 2. Заповніть обовязкові поля анкети в магазині «Півціни на все» і обміняйте чек з анкетою на бонусну карту.
 3. Заповнити додаткові поля можна на сайті pivtsiny.com.ua (активація карти відбудеться протягом 3 днів) або безпосередньо в магазині (активація карти відбудеться протягом 10 днів з дати заповнення паперової анкети і надання її працівнику магазину «Півціни на все»). Отримайте додаткові 500 бонусів за заповнення всіх полів!
 4. Бонуси ви можете використовувати вже на наступний день після накопичення безпосередньо в магазинах «Півціни на Все». Термін дії бонусів - 1 рік з дати накопичення.
 5. Скористатися Бонкартою можна не більше 5 разів на добу.

 

Реєстрайія учасника «Бонкарти»:

 1. На одну електронну адресу та на один номер мобільного телефону може бути зареєстрована лише одна Бонкарта.
 2. Якщо при реєстрації Бонкарти зазначено недійсний номер телефону, мережа магазинів «Півціни на все» має право заблокувати її без повідомлення.
 3. Заповнивши анкету у магазині, учасник підтверджує, що він ознайомився та погодився з даними умовами та правилами участі в бонусній програмі й зобов'язується їх виконувати. Паперова анкета вважається дійсною та може бути зареєстрована в бонусній програмі тільки за наявності підпису учасника.

 

Припинення участі у бонусній програмі та блокування Бонкарти:

 1. Якщо власник Бонкарти скористався спеціальною пропозицією більше 5 разів на добу, мережа магазинів «Півціни на все» має право відключити дану спеціальну пропозицію від картки власника та/або заблокувати Бонкарту на власний розсуд без попередження.

2.      Якщо Бонкарта не використовується власником у магазинах «Півціни на все» 3 роки і більше, компанія має право заблокувати її без повідомлення учасника. У разі блокування Бонкарти з даної причини участь учасника в бонусній програмі припиняється, рахунок блокується, нараховані бонуси анулюються, персональні дані учасника знищуються/видаляються.

3.      Учасник має право припинити свою участь у бонусній програмі в будь-який час, надіславши компанії письмове повідомлення у довільній формі на електронну адресу «Півціни» щодо припинення участі, указавши у ньому номер Бонкарти. Після отримання нами такого повідомлення участь покупця в бонусній програмі припиняється, рахунок та Бонкарта блокуються, бонуси анулюються, персональні дані учасника знищуються/видаляються.

4.      У разі втрати картки, Ви можете її заблокувати, зателефонувавши на телефон, вказаним нижче, або на сайті в розділі «Бонкарта». Накопичені бонуси будуть збережені і перераховані на нову карту. Користуватися карткою Ви зможете вже на наступний день після її отримання.

«Бонуси» – умовні одиниці, що нараховуються на Рахунок Бонкарти при здійсненні ним купівлі товарів (окрім подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь в акції «Ціна Тижня»), які реалізуються у рамках бонусної програми, а також за виконання певних дій у рамках спеціальних пропозицій і акцій.

 

Нарахування бонусів:

 1. Для зарахування бонусів на рахунок учасника при здійсненні ним покупки та для участі у спеціальних пропозиціях, що доступні тільки учасникам «Бонкарти», учасник зобов’язаний застосувати свою картку під час здійснення покупки. Будь-які інші носії інформації (крім штрих-коду картки з екрану мобільного телефону) не можуть бути використані для підтвердження номеру картки учасника.
 2. Бали нараховуються на рахунок учасника шляхом перерахунку загальної суми грошових коштів, витрачених на придбання товару (крім придбання подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь в акції «Ціна Тижня») в магазинах проведення бонусної програми після урахування усіх економій, відповідно до такої пропорції: 1 гривня, витрачена на придбання товару у рамках конусної програми, дорівнює 2 бонусам. Округлення копійок завжди проводиться до цілих чисел до меншого значення.
 3. При поверненні товару бонуси, накопичені в результаті покупки, списуються з карти протягом доби або повертаются на карту, якщо товар був придбаний за рахунок бонусів.
 4. У випадку здійснення реалізації товарів без застосування реєстраторів розрахункових операцій/касових апаратів (у випадку відсутності електроенергії та інших збоїв у роботі касового обладнання) нарахування бонусів не здійснюється.

 

Правила використання бонусів:

 1. Використовувати бонуси, що маються на Бонкарті, як економію при купівлі будь-яких товарів (крім подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь в акції «Ціна Тижня»),  у Місцях проведення бонусної програми та протягом строку дії балів.
 2. Використання (списання) бонусів з Бонкарти здійснюється із розрахунків 1 Бал = 2 копійки економії при купівлі товару.
 3. Використання бонусів  можливо тільки у випадку, якщо Бонкарта активована та на рахунку є накопичені бонуси, якщо для цього є всі необхідні технічні можливості (присутній Інтернет-зв’язок каси Місця проведення Програми з центральною базою даних компанії).
 4. Списання бонусів під час їх використання здійснюється тільки за проханням власника Бонкарти або за рішенням касира, якщо потрібно списати копійки та округлити суму чеку для зручності видачі здачі на касі. При цьому вартість покупки після урахування усіх економій (в тому числі і по використанню бонусів) повинна становити не менше 0,01 грн.
 5. Кількість бонусів, яка може бути списана у одному чеку встановлюється у залежності від наявної кількості бонусів на рахунку Бонкарти  та загальної вартості товару в чеку, щоб сума покупки після урахування усіх економій (в тому числі і по використанню бонусів) становила не менше 0,01 грн.
 6. Компанія «Півціни на все» залишає за собою право обмежувати перелік товару, при придбанні якого  можуть використовуватися бонуси
 7. Бонуси не є платіжним засобом, не мають готівкового вираження, не дають права на одержання їх у грошовому еквіваленті та не підлягають поверненню.

 

Додаткові умови:

 1. Компанія «Півціни на все»  має право впроваджувати будь-які інші додаткові підстави (пропозиції) для нарахування бонусів або спеціальні пропозиції для учасників програми, шляхом розміщення інформації про такі підстави (пропозиції) у місцях проведення Програми та(або) рекламно-інформаційних матеріалах мережі магазинів «Півціни на все».
 2. Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання картки клієнта. Компанія залишає за собою право змінювати умови програми лояльності. Бонусна картка не має обмежень по строку використання картки (діє до моменту припинення бонусної програми «БонКарта»).

 

Подробиці і додаткову інформацію ви можете отримати у працівників мережі, за телефоном, вказаним нижче, а також у розділі «Бонкарта» на сайті pivtsiny.com.ua

 

З «Півціни» завжди вигідно!

 

Телефон: +38 050 476 49 09

www.pivtsiny.com.ua